REKLAMA

Śledztwo Pisma: Dziewczyna z Narnii (sezon 2, odcinek 4)

Gościnnie w TOK FM: Śledztwo Pisma. Sezon 2
Data emisji:
2020-10-16 12:00
Prowadzący:
Czas trwania:
51:51 min.
Udostępnij:

W czwartym odcinku opowiadamy o Julii, przyjaciółce Kamili z równoległej klasy i internatu. Rozwiń »

Barbara Sowa spotyka się z jej rodzicami, przyjaciółmi oraz chłopakiem Julii i poznaje dramatyczne szczegóły z życiorysu dziewczyny. Dziennikarka jest wstrząśnięta jej historią. Decyduje się zmienić sposób opowiadania o tragedii swoich bohaterek.

Kolejnych odcinków "Śledztwa Pisma" słuchaj co piątek - premiera o 12, w Aplikacji TOK FM i na tokfm.pl.

Ta historia dotyczy osób, które samotnie zmagały się ze swoimi problemami. Dlatego podajemy numery miejsc, do których można bezpłatnie zadzwonić i poprosić o pomoc, albo po prostu porozmawiać. Jeśli zmagasz się z trudną sytuacją, nie wiesz, co zrobić, zadzwoń. Podziel się tym, co przeżywasz. Zapewnią Ci bezpieczeństwo i dyskrecję. Pomogli już wielu. Zadzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu na stronie www.liniawsparcia.pl. Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży to 116 111. Jest bezpłatny i czynny codziennie całą dobę, podobnie jak infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz pedagogów działająca pod numerem 800 080 222. Jeśli Ty, ktoś z Twoich bliskich lub osób, które znasz, doświadcza przemocy, skontaktuj się z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia", dzwoniąc pod całodobowy i bezpłatny numer 800 120 002. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: ŚLEDZTWO PISMA. SEZON 2

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA