REKLAMA

Klękosiad na ból pleców

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
20-10-2020 13:50 (Powtórka: 01-03-2023)
Prowadzący:
Czas trwania:
01:47 min.
Udostępnij:

Bolą mnie plecy ..... Każdy z nas słyszał to zdanie. Prawie każdy nas je wypowiadał. Szacuje sie , że około 95 procent mieszkańców Ziemi może w którymś momencie swojego życia skarżyć się na ból kręgosłupa. Rozwiń »
A teraz - no cóż, pandemia nie stała się jego przyjacielem.
Głównie przez to, że pracując zdalnie więcej czasu spędzamy przed ekranem a w dodatku nasze stanowisko pracy często nie jest do tego dostosowane.

Pewnym rozwiązaniem może być zakup droższego, lepiej zaprojektowanego i bardziej ergonomicznego fotela, z odpowiednim oparciem, podpórkami pod ramiona itp. Niestety, nadal nie rozwiązuje to najbardziej podstawowego problemu - pracując przy komputerze większość ludzi po jakimś czasie zaczyna się odruchowo garbić, a przez to nieprawidłowo wykrzywiać kręgosłup. Powiedziałam juz pAństwu , że pewnym rozwiązaniem jest klękosioad. Opisywać go nie bę∂ę, najlepiej zobaczcie Państwo rysunki w sieci. Idea tego urządzenia jest taka, że nie pozwala nam się garbić, odruchowo prostujemy plecy gdyż pochylanie się do przodu jest w przypadku klękosiadu niewygodne.

Klękosiad pełni swoja rolę nie tylko w bieżącej korekcie naszego garbienia się przy biurku
Wspaniale sprawdza się również w przypadku występowania bólów kręgosłupa, czy problemów z dyskami.

Korzystałam z:
https://www.dbamokregoslup.pl/blog/pozostale/co-to-jest-klekosiad-i-dlaczego-warto-z-niego-korzystac Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Wodnik TOK FM na zdrowie dzień dobry Ewa Podolska bardzo mnie plecy każdy z nas słyszał zdanie prawie każdy z nas wypowiadał szacuje się około 95% mieszkańców ziemi może w którymś momencie swojego życia skarżyć na ból kręgosłupa, a teraz no cóż pandemia nie stała się jego przyjacielem nie przez to, że pracując zdalnie więcej czasu spędzamy przed ekranem, a w dodatku nasze stanowisko prasy nie jest dostosowany do tego byśmy długo tak siedzieli pewnym rozwiązaniem Rozwiń » może być zakup droższego lepiej zaprojektowanego i bardziej ergonomicznego fotela z odpowiednim oparcie podpórka pod ramiona itp. niestety nadal nie rozwiązuje to najbardziej podstawowego problemu pracując przy komputerze większość ludzi po jakimś czasie zaczyna się odruchowo Gar bicz, a przez to nieprawidłowo wykrzywia kręgosłup powiedziałem już państwu, że rozwiązaniem jest klin kosz świat opisywać nie będę najlepiej zobaczcie państwo rysunki w sieci idea tego urządzenia jest taka, że nie pozwala nam się garbić odruchowo prostujemy plecy, gdyż pochylanie się do przodu jest w przypadku rynku jadu niewygodne klęka świat pełni swoją rolę nie tylko bieżącej korekcie naszego karmienia się przy biurku wspaniale sprawdza się również w przypadku występowania bólów kręgosłupa czy problemów z dyskami więcej w dzisiejszym przewodniku zdrowie przed 14 przewodnik TOK FM na zdrowie nie ma czasu poseł Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA