REKLAMA

PROTEST

Gościnnie w TOK FM: Wyborcza, 8:10
Data emisji:
2020-10-28 10:10
Prowadzący:
Czas trwania:
01:57 min.
Udostępnij:

W dzisiejszym odcinku zespół "8:10": Dorota Wysocka-Schnepf, Michał Nogaś, Stanisław Skarżyński, Bartosz T. Wieliński, Vadim Makarenko i Martyna Turska, solidaryzuje się w milczeniu z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet. Siostry, nie jesteście same! Wracamy jutro!

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
ósma 10 podcast gazety wyborczej dzień dobry tu Martyna Turska wydawczyni podcastu ósma 10, gdyby to był zwykły dzień usłyszeli byście państwo jak co środę Michała Nogasia, ale to nie jest zwykły dzień i odprawie roku codziennie przygotowujemy dla państwa podcast od czasu lokalną od kwietnia nawet w sobotę w niedzielę, ale dzisiaj cały zespół ósmej 10, czyli Dorota Wysocka Schnepf Michał Nogaś Stanisław Skarżyński Bartosz Wieliński Vadim Makarenko ja solidaryzujemy Rozwiń » się z ogólnopolskim strajkiem kobiet, więc to co dzisiaj dla państwa przygotowaliśmy to najbardziej przejmujący krzyk, jaki można usłyszeć w podcaście zostawiam państwa w proteście minutą ciszy siostry nie jesteście same ósma 10 podcast gazety wyborczej Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: WYBORCZA, 8:10

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu! A w promocji Black Friday obowiązuje prawdziwe 50% zniżki!

KUP TERAZ 50% taniej

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA