REKLAMA

Skoro Polska nie działa, zróbmy sobie nową. 492. Lista Przebojów TOK FM

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2020-10-30 14:40
Prowadzący:
Czas trwania:
12:34 min.
Udostępnij:

Najnowsze wydanie Listy Przebojów TOK FM zdominował jeden temat: ten, który zdominował życie polityczne, a co najważniejsze: społeczne w Polsce w ostatnich dniach. Nagrań jest ogromna liczba, postanowiliśmy zatem, że pozostawimy Wam do wyboru te najbardziej symboliczne. A na początek zdanie Marty Lempart, które - obok wiadomego słowa na „w” - stało się już chyba symbolem tych protestów. Rozwiń »

Do propozycji premierowych nie dołącza tym razem nagranie, które dostało najwięcej głosów w ubiegłym tygodniu, bo to Daniel Passent o Mateuszu Morawieckim jako premierze w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Propozycja ta wygrała 3. raz z rzędu i tym samym przechodzi do historii, czyli annałów Listy Przebojów TOK FM. Na miejscu drugim znalazły się zaś aż 3 propozycje: TOK 3, 4 i 8, czyli Włodzimierz Czarzasty, Dobromir Sośnierz, Mateusz Morawiecki i Jacek Żakowski.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA