REKLAMA

Jak poprawić ochronę zdrowia

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-11-23 19:40
Prowadzący:
Czas trwania:
35:51 min.
Udostępnij:

Dziś przyglądamy się sytuacji ochrony zdrowia z pewnego oddalenia, oderwani od wydarzeń i bieżących dyskusji, czyli od strony systemowej. Pandemia pokazała szereg zapóźnień, niedomagań i źle funkcjonujących mechanizmów. O największych wyzwaniach w reformowaniu służby zdrowia mówi Michał Zabdyr-Jamróz z Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Monika Helak i Piotr Żakowiecki, współautorzy raportu Usługi publiczne w kryzysie: pandemia w ochronie zdrowia, opowiadają, jak z epidemia radzi sobie polski system i jak można go usprawnić. A na koniec Aleksandra Kurowska, redaktorka naczelna portalu cowzdrowiu.pl, ocenia plany ministerstwa zdrowia. Rozwiń »

Rozmowy prowadzą Piotr Żakowiecki i Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Monika Helak, Piotr Żakowiecki, Karol Tokarczyk, Tytus Wilam, Bartłomiej Kwapisz, Maciej Kurczewski i Małgorzata Gryniewicz.

Zapraszamy do słuchania.

Raport Polityki Insight znajdziecie Państwo na stronie https://www.politykainsight.pl/ochronazdrowia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam, oraz sprawdź jak działa nowe internetowe radio TOK+Muzyka. Wybierz pakiet Standardowy i słuchaj wygodniej w aplikacji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA