REKLAMA

Bliżej szczepionki, pomoc dla przedsiębiorców

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-11-09 20:00
Prowadzący:
Czas trwania:
24:49 min.
Udostępnij:

Zaczynamy od rozmowy z Piotrem Żakowieckim o doniesieniach koncernu Pfizer, który twierdzi, że opracowywana przez niego szczepionka jest skuteczna w 90 proc. przypadków. Trwają badania kliniczne, regulatorzy jeszcze nie wyrazili swojej opinii o wynikach, ale na światowych giełdach zapanowała euforia. Rozwiń »

W końcu zeszłego tygodnia rząd wprowadził kolejne obostrzenia i jednocześnie zapowiedział pomoc dla przedsiębiorców. Jak wyglądają kolejne elementy tarczy i jak zmienia się rynek pracy opowiada Hanna Cichy, analityczka ds. gospodarczych.

Zapraszamy również do lektury naszego raportu "Usługi publiczne w kryzysie: pandemia w ochronie zdrowia", w którym opisujemy, jak koronawirus zmienił polski system ochrony zdrowia i zastanawiamy się, jak ów system usprawnić. Raport znajdziecie na stronie https://www.politykainsight.pl/ochronazdrowia

Prowadzi Karol Tokarczyk

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Hanna Cichy, Piotr Żakowiecki, Tytus Wilam, Monika Helak, Bartłomiej Kwapisz, Maciej Kurczewski, Małgorzata Gryniewicz i Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA