REKLAMA

Jarosław Kaczyński na golasa? "Mogłoby się to wszystkim przysłużyć" Lista 496.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2020-11-27 14:40
Prowadzący:
Czas trwania:
14:46 min.
Udostępnij:

Wielkie wrażenie robi występ w Parlamencie Europejskim byłej PiSowskiej premier, Beaty Szydło. Tłumaczy ona europarlamentarzystom z innych krajów nie mrugnąwszy chyba nawet okiem, że nie może być tak, iż większość decyduje tylko dlatego, że jest większością (czyli że, w domyśle, mniejszość też powinna mieć jakieś prawa) – mówi zatem coś dokładnie odwrotnego, niż praktyka, jakiej z lubością oddaje się na co dzień w Polsce większość parlamentarna, której jest wysoką przedstawicielką. Żart (no bo cóż innego) byłej premier, że w Polsce za rządów PiS praworządność ma się doskonale, jest już tylko wisienką na wspomnianym torcie. Rozwiń »

Ale to nie koniec atrakcji w dzisiejszej Liście, bo Tomasz Stawiszyński w swym wywodzie umiejętnie porusza się pomiędzy sloganami o byciu sobą, postacią mistrza sztuk walk i filmowej gwiazdy Bruce'a Lee a postacią reprezentanta innych dyscyplin (życia, bo przecież nie sportu), Jarosława Kaczyńskiego i żądzą biegania na golasa. Do tych propozycji dołączają radio w weekend i radio o poranku, czyli co jeszcze na antenie przytrafić się może.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA