REKLAMA

Microsoft aktualizuje Teams. Nowości w biurowej aplikacji

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-12-09 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:38 min.
Udostępnij:

Dziś parę słów o nowościach w aplikacji, z której zapewne wielu z Państwa korzysta podczas pracy poza miejscem zatrudnienia, czyli w zdalnym trybie, najczęściej na tak zwanym home office. Chodzi o Teams firmy Microsoft. To część pakietu biurowego Office, mającego usprawnić komunikację w zespole. Przede wszystkim to narzędzie służące do prowadzenia wideokonferencji i czatowania z pracownikami w firmie lub na uczelni. Podobne rozwiązania znajdziemy w Google Meet czy Zoomie. Rozwiń »

Firma Microsoft zrobiła ostatnio aktualizację aplikacji Teams. Jakie są nowości? Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam dziś parę słów o nowościach w aplikacji, w której zapewne wielu państwa korzysta podczas pracy poza miejscem zatrudnienia, czyli zdalnym trybie najczęściej na tzw. Home Office chodzi o tym z firmy Microsoft to część pakietu biurowego Office mającego usprawnić komunikację w zespole przede wszystkim to narzędzie służące do prowadzenia wideokonferencji i czatowanie z pracownikami firmie lub na uczelni podobne Rozwiń » rozwiązanie znajdziemy też długo milczy w sumie firma Microsoft zrobiła ostatnio aktualizację aplikacji Teams, jakie są nowości m.in. lepszej jakości dźwięku dzięki sztucznej inteligencji, która błyskawicznie analizuje to co zbiera mikrofon i usuwa np. przejeżdżające za oknem auto połączenia wideo możemy teraz już prowadzić w trybie pełno ekranowym jeśli uczestniczymy w konferencji w wielu językach przydatny może się okazać tłumaczy wiadomości Microsoft skupił się również na ankietach teraz możemy otworzyć przed w trakcie lub po spotkaniu to dzięki integracji Microsoft Forms jest również blokowanie spamu oraz integracja z CarPlay firmy, a po, dzięki której z tym sów będzie można korzystać w samochodzie po listopadowej aktualizacji możemy również automatycznie wycisza mikrofony, dołączając do spotkania uczestnikom oczywiście z możliwością włączenia przydatne narzędzie łatwiej też możemy udostępniać innym pliki w najbliższym czasie Microsoft obiecał również odpowiadanie na konkretne wiadomości w czacie do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA