REKLAMA

Apple będzie musiał sprzedawać w Brazylii iPhone'y z ładowarkami

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-12-10 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:23 min.
Udostępnij:

Firma Apple podczas jesiennej prezentacji iPhone'ów ogłosiła, że w trosce o środowisko kupujący nowy smartfon wśród akcesoriów w pudełku znajdą tylko telefon oraz kabel, dzięki któremu będziemy mogli ładować urządzenie lub przesyłać do niego dane. Zmiana dotyczy nie tylko "dwunastek", ale również nowych iPhone'ów SE i Xr oraz zeszłorocznych "jedenastek". Przypomnijmy, dotychczas kupując iPhone'y mieliśmy w zestawie jeszcze słuchawki i zasilacz. Rozwiń »

Jak się okazuje, taka decyzja nie wszędzie jest skuteczna. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszane firma EPO podczas jesiennej prezentacji iPhonów ogłosiła, że w trosce o środowisko kupujący nowy smartfon wśród akcesoriów w pudełku znajdą tylko telefon oraz kabel, dzięki któremu będziemy mogli ładować urządzenie lub przesuwać do niego dane zmiana dotyczy nie tylko dwunastek, ale również nowych iPhone ów SO x Air oraz zeszłorocznych jedenastek przypomnijmy dotychczas kupując iPhone mieliśmy w zestawie Rozwiń » jeszcze słuchawki zasilacz jak się okazuje taka decyzja nie wszędzie jest skuteczna np. we Francji ze względu na lokalne przepisy telefony muszą być sprzedawane ze słuchawkami ostatnio głos zabrała brazylijska federacja ochrony konsumentów w sprawie zasilaczy twierdzi, że nie ma Jasnej informacji czy ładowarki innych firm są bezpieczne dla iPhonów i w tej sytuacji mogą pojawić się problemy z naprawą gwarancyjną ponadto zdaniem agencji po prostu nie da się korzystać z telefonu bez ładowarki na razie decyzja obowiązuje wyłącznie w stanie Sao Paulo, ale niewykluczone, że zostanie rozszerzona na cały kraj dodajmy, że sam stan Sao Paulo liczy ponad 43 000 000 mieszkańców Brazylia w całości ponad 210 000 000 do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam, oraz sprawdź jak działa nowe internetowe radio TOK+Muzyka. Wybierz pakiet Standardowy i słuchaj wygodniej w aplikacji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA