REKLAMA

Elastyczna Elżbieta i SZEF, czyli trzeba reasumować, bo my przegramy. Lista 499

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2020-12-18 14:40
Prowadzący:
Czas trwania:
15:08 min.
Udostępnij:

Pamiętacie słynną sentencję „trzeba to anulować, bo my przegramy”? Od niesławnej reasumpcji głosowania „bez żadnego trybu” minął nieco ponad rok, sprawdziłem, to był listopad 2019, lista 448. i mamy wersję odświeżoną, poprawioną. Tym razem znowu reasumpcja, której jedyną przyczyną jest to, że wynik głosowania był inny, niż PiS chciał – ale posłuszna „prośbom” „szefa” marszałek Sejmu Elżbieta Witek postanowiła zmodyfikować styl działania i dopilnowała, by przynajmniej formalnie wszystko przebiegło jakby zgodnie z prawem. Dla lubiących wspomnienia zamieszczamy, obok świeżynki z nocy z 17 na 18. grudnia 2020 także pierwowzór zdarzeń, z roku 2019. Rozwiń »

Inne premiery to dbałość o prawdę i różnie pamiętany grudzień 1981. roku oraz życzenia świąteczne. Do premier dołącza zwycięzca poprzedniego notowania „Listy” - Adam Michnik.

A najbliższe wydania Listy Przebojów TOK FM będą wydaniami specjalnymi, 25. grudnia 2020 będziemy bowiem mieli nie tylko świąteczne, ale też zarazem pięćsetne wydanie, podsumujemy zatem minionych ponad 10 lat naszej audycji, tydzień później zaś – lista noworoczna, 1. stycznia 2021 podsumujemy dopiero co miniony rok. Obie listy zaczną się o nieco innej godzinie, niż zazwyczaj dotąd się zaczynały, bo po informacjach o godzinie 14:00.

Zapraszam!

Słuchajcie, głosujcie, piszcie: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA