REKLAMA

Za dużo jedzenia po świętach? Nie wyrzucaj! Podziel się z innymi dzięki ShareFood43

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-12-28 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
02:03 min.
Udostępnij:

Kto z Państwa przynajmniej raz, przed 24 grudnia, sięgając po smakołyk, usłyszał "Zostaw, to na święta"? A jak już te święta nastały słyszał "Jedz, bo się zmarnuje"? Co zrobić z nadwyżką jedzenia? Bo zawsze coś zostanie i często zostanie za dużo? Nie będziemy przecież wyrzucać. Przypomnijmy, Polki i Polacy, statystycznie co sekundę wyrzucają 150 kilogramów żywności. Oczywiście, przede wszystkim należy popracować nad planowaniem zakupów. Zyskają na tym również nasze portfele. Ale może być też tak, że pod choinkę dostaliśmy za dużo słodyczy lub mandarynek, albo na stole było za dużo sałatek, pierogów i karpia. Zamiast wyrzucać, możemy ów nadwyżką podzielić się z innymi. Albo wymienić na coś, co wyjątkowo lubimy. Na przykład, chcemy jeszcze więcej pierogów lub mandarynek. Albo jeszcze lepiej, chcemy pomóc tym, którzy tego jedzenia naprawdę potrzebują. Pomocna może się okazać aplikacja ShareFood43.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam, kto z państwa przynajmniej raz przed 24grudnia, sięgając po smakowych usłyszał zostaw to na święta jak już święta nastały słyszał jedz, bo się zmarnuje co zrobić z nadwyżką jedzenia, bo zawsze coś zostanie i często zostanie za dużo nie będziemy przecież wyrzucać przypomnijmy Polki i Polacy statystycznie co sekundę wyrzucają 150 kg żywności oczywiście przede wszystkim należy popracować nad planowaniem Rozwiń » zakupów zyskają na tym również nasze portfele, ale może być też tak, że pod choinkę dostaliśmy za dużo słodyczy lub mandarynek albo na stole było za dużo sałatek pierogów karpia zamiast wyrzucać możemy ów nadwyżką podzielić się z innymi albo wymienić na coś co wyjątkowo lubimy np. chcemy jeszcze więcej pierogów lub mandarynek albo jeszcze lepiej chcemy pomóc tym, którzy tego jedzenia naprawdę potrzebują pomocna może się okazać aplikacja sierż utwór free jest dostępna bezpłatnie na iPhone i telefony z Androidem w AppStore lub Google play wystarczy wpisać bez spacji po angielsku Cher FOT i potem 43, czyli for free nazwę aplikacji znajdą państwo również w opisie dzisiejszego podcastu po prostej rejestracji aktywacji konta w zakładce wyszukiwarka możemy sprawdzić, kto w naszej okolicy chce się czymś podzielić np. ma do oddania swoich ze śledziami lub odebrać np. ser wędliny lub wegańskie jedzenie oczywiście to samo możemy zrobić my w ustawieniu punktu odbioru, gdy się już kimś umówimy należy również pamiętać o zasadach ostrożności związanych z epidemią przypominam aplikacja Sherwood for free jej nazwę znajdą państwo w opisie dzisiejszego podcastu do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA