REKLAMA

Bancovo - rewolucja na rynku pożyczek

Data emisji:
2018-03-14 11:00
Audycja:
Przewodnik Finansowy TOK FM
Czas trwania:
01:26 min.
Udostępnij:

To może być rewolucja na rynku pożyczek. Kilka dni temu wystartowało Bancovo - czyli pierwszy w Polsce swoisty internetowy market z pożyczkami od banku lub firm pożyczkowych. Wszystko odbywa się w internecie, proces składania aplikacji o pożyczkę jest bardzo krótki, a cała idea polega na tym, że kto klient może przebierać w ofertach pożyczek, dostosowując parametry do swoich wymagań i oczekiwań. Rozwiń »

Za stworzeniem Bancovo stoi Alior Bank, który wyłożył na platformę 30 milionów złotych. Na razie mamy wybór pożyczki od dwóch banków i dwóch instytucji finansowych, ale wkrótce ma być ich znacznie więcej. Zaletą jest to, że gdy porównujemy oferty - nie jesteśmy już odsyłani na stronę konkretnej instytucji i nie musimy zostawiać żadnych namiarów na siebie dopóki nie zdecydujemy się na pożyczenie pieniędzy.

Z pewnością będzie to więc ułatwienie dla tych, którzy nie lubią formalności, nie lubią chodzić do banków, a sprawy chcą załatwiać szybko i najlepiej przez internet. Ale tutaj ogromna prośba: bądźmy rozsądni! Pożyczyć jest łatwo, ale później kredyty trzeba spłacać. A to już raczej nie jest proces przyjemny ani błyskawiczny! Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!