REKLAMA

Bankopaczkomaty - czyli nowy pomysł Inpostu i PlanetCash

Data emisji:
2019-02-12 11:00
Audycja:
Przewodnik Finansowy TOK FM
Czas trwania:
01:09 min.
Udostępnij:

Takiej oferty na polskim rynku jeszcze nie było. Słyszeliście już o bankopaczkomatach? Maszyny stanęły już w kilku miejscach w Polsce. Jak nazwa wskazuje - to połączenie paczkomatu i bankomatu. Czyli będzie można nadać czy odebrać przesyłkę, i jednocześnie wypłacić pieniądze. By było to możliwe, właściciel paczkomatów Inpost nawiązał współpracę z siecią Planet Cash. Obie firmy liczą na zwiększenie obrotów dzięki połączeniu dwóch funkcji maszyny w jedną. Rozwiń »

Informacje te na razie są jeszcze nieoficjalne, jako pierwszy podał je portal wiadomoscihandlowe.pl Kilka maszyn w Warszawie jednak już stoi i czeka na uruchomienie opcji bankomatowej, zatem można spodziewać się, że w najbliższym czasie usługa faktycznie zostanie uruchomiona. Jeśli spodoba się klientom - urządzeń tego typu będzie coraz więcej.

A przy tej okazji przypomnę jeszcze, że inpost we współpracy z Lidlem chce stawiać także jeszcze jeden typ paczkomatów - będą do lodówki, w których będzie można odbierać produkty żywnościowe. Stanie się to, gdy Lidl uruchomi sprzedaż online, prawdopodobnie jesienią tego roku. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

Z Dostępem Premium odsłuchasz każdy podcast! Wybierz pakiet: Aplikacja + www i słuchaj podcastów TOK FM wszędzie, gdzie tylko chcesz!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA