REKLAMA

Jasność widzę, jasność! I kulisy niechodzenia posła do pracy. 380. Lista Przebojów TOK FM

Data emisji:
2018-06-08 14:40
Audycja:
Lista Przebojów TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
13:41 min.
Udostępnij:

W najnowszym, 380. notowaniu Listy Przebojów TOK FM jak zwykle najświeższe premiery: słynny wywiad posła PiS Waldemara Budy, w którym tłumaczył się, że obecność w pracy, na sali plenarnej Sejmu podczas posiedzenia od samego rana uważałby za skoszarowanie, ponadto premier, który na swoich spotkaniach spotyka zatroskanych o los premier Szydło i minister Rafalskiej wyborców, jasność w studiu radia TOK FM i antenowe wpadeczki: jedna, bardzo historyczna, odnosi się do zamierzchłości w życiorysie Jarosława Kaczyńskiego a druga to po prostu komputer, który znienacka odmówił posłuszeństwa. Rozwiń »

Do premier dołącza nagranie o stępce, które wygrało poprzednie wydanie "Listy". Na miejscu drugim w 379. notowaniu znalazły się aż 4 propozycje: dwa fragmenty występu premiera Morawieckiego, Tomasz Piątek o braciach Karnowskich i Paweł Kukiz o pośle Żalku. Na trzecim - jeszcze jeden fragment występu premiera.


Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

POLECAMY

DOSTĘP PREMIUM

Nieograniczony dostęp do wszystkich audycji TOK FM, także archiwalnych. Wykup Dostęp Premium i słuchaj podcastów, bez reklam!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!