REKLAMA

Kierowcy mogą płacić za paliwo bez stania w kolejce do kasy. Orlen udostępnił aplikację

Data emisji:
2018-11-09 11:00
Audycja:
Przewodnik Finansowy TOK FM
Czas trwania:
01:20 min.
Udostępnij:

Wielu kierowców najbardziej nie lubi tego, że po zatankowaniu auta trzeba odstać później w kolejce do kasy. Rozwiń »

Dla tych niecierpliwych, Orlen przygotował specjalną aplikację na smartfony. Dzięki niej po zatankowaniu samochodu, należność za paliwo będzie można uiścić mobilnie, przy dystrybutorze. Wystarczy z aplikacją Orlen Mobile powiązać swoją kartę płatniczą i wyrazić kilka zgód, między innymi marketingowych, co z pewnością nie wszystkich ucieszy. Gdy mamy już założone konto oraz podpiętą kartę - po zatankowaniu auta skanujemy kod QR widoczny przy dystrybutorze, a potem potwierdzić na ekranie smartfona płatność za pomocą ustalonego wcześniej kodu PIN.

Jeśli chcemy otrzymać fakturę za paliwo - mamy taką możliwość, jeśli przy rejestracji naszego konta podaliśmy wszystkie niezbędne dane do wystawienia faktury. Dokument otrzymamy na naszego maila.

Orlen będzie jednak musiał pewnie swoją aplikację jeszcze poprawić, bo klienci skarżą się, że nie pozwala ona naliczać punktów w programie lojalnościowym czy korzystać z rabatów w ramach karty dużej rodziny. Zwiń «

POLECAMY

DOSTĘP PREMIUM

Nieograniczony dostęp do wszystkich audycji TOK FM, także archiwalnych. Wykup Dostęp Premium i słuchaj podcastów, bez reklam!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!