REKLAMA

Kredyt niemal na żądanie? Są już aplikacje, które to umożliwiają.

Data emisji:
2018-06-22 11:00
Audycja:
Przewodnik Finansowy TOK FM
Czas trwania:
01:24 min.
Udostępnij:

Świat fintechów to takie miejsce, w którym niemal codziennie zachodzą małe rewolucje... Niedawno wystartowało Bancovo - czyli pierwszy w Polsce, swoisty internetowy market, który pozwala nam przejrzeć kredytowe oferty banków i firm pożyczkowych. Platformę uruchomił Aliorbank, po raz pierwszy pozwalając zainteresowanym klientom różnych instytucji naprawdę przebierać w ofertach i dostosowywać parametry kredytu do swoich potrzeb. Chodziło o przyspieszenie procedur i zminimalizowanie formalności, które trzeba spełnić zgłaszając się po pożyczkę. Rozwiń »

Bancovo szybko jednak doczekało się konkurencji. Właśnie wystartowała platforma FinAi, która też pośredniczy w składaniu wniosków o kredyt czy pożyczkę, a cała procedura ma trwać zaledwie kilka minut. Klienci będą mogli wybierać w ofertach banków i firm pożyczkowych współpracujących z platformą. Tym samym więc rynek szybkich pożyczek to kolejna sfera, która przenosi się do smartfonów. Dlatego tym głośniej trzeba teraz mówić: pożyczając pieniądze bądźmy bardzo rozsądni! Bo zadłużyć się jest łatwo, szczególnie jeśli trzeba przejść przez mniej procedur. Jednak długi trzeba potem spłacać - warto więc przed zaciągnięciem pożyczki pomyśleć także o tym. Zwiń «

POLECAMY

DOSTĘP PREMIUM

Nieograniczony dostęp do wszystkich audycji TOK FM, także archiwalnych. Wykup Dostęp Premium i słuchaj podcastów, bez reklam!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!