REKLAMA

Nowy numer konta w ZUS: sprawdź, na jaki rachunek robić przelewy

Data emisji:
2017-11-10 11:00
Audycja:
Przewodnik Finansowy TOK FM
Czas trwania:
01:17 min.
Udostępnij:

Słuszna sprawa potrafi pobudzić do działania również oszustów, którzy czyhają tylko na naszą nieuwagę! Przy okazji zmian w przelewach na ZUS od przedsiębiorców - przypomnę, wszystkie składki mają trafiać teraz na jedno, spersonalizowane konto - ZUS wysyła do każdego płatnika list polecony, w którym przekazuje wszystkie informacje o tej zmianie. I tę właśnie okoliczność próbują wykorzystywać oszuści. Wysyłają oni pisma do przedsiębiorców, które są łudząco podobne do tych z ZUSu - przy czym zawierają błędny numer konta, zapewne należący do złodziei! Rozwiń »

Dlatego zanim przygotujecie szablon ze zleceniem dla ZUSu na nowe konto, sprawdźcie najpierw, czy na pewno rachunek, który wpiszecie, jest rachunkiem ZUSowskim. Jak to zrobić? Wejdźcie na stronę eskladka.pl . Wpiszcie podstawowe dane, o które zostaniecie poproszeni. Tam sprawdzicie numer konta, na który powinny trafiać od stycznia składki na ZUS. Podpowiem, że ostatnie dziesięć cyfr tego numeru - to po prostu Wasz NIP. Zatem jeszcze raz przypominam adres: zajrzyjcie na stronę www.eskladka.pl. Zwiń «

POLECAMY

DOSTĘP PREMIUM

Nieograniczony dostęp do wszystkich audycji TOK FM, także archiwalnych. Wykup Dostęp Premium i słuchaj podcastów, bez reklam!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!