REKLAMA

Strzelanina w Orlando. - To nie Obama, ale Partia Republikańska powinna podać się do dymisji, w całości.

Data emisji:
2016-06-13 08:00
Audycja:
Poranek - Dominika Wielowieyska
Prowadzący:
Czas trwania:
36:26 min.
Udostępnij:

Goście Poranka Radia TOK FM: Rafał Kalukin, Grzegorz Sroczyński i Agnieszka Romaszewska-Guzy, rozmawiali m.in. o strzelaninie w Orlando. Rozwiń »

- Jestem absolutnie przekonana, że, niezależnie od państwa islamskiego, które się przyznaje do tego faceta, to rzeczywistość jest taka, że to była jednostka zaburzona – stwierdziła Agnieszka Romaszewska-Guzy.

- Ten facet kupił tydzień wcześniej karabin w sklepie. Jeżeli Trump mówi, że Obama powinien podać się do dymisji, to ja raczej bym powiedział, że partia republikańska powinna się podać do dymisji w całości. Dlatego, że wszelkie rozsądne próby reformy dostępu do broni, które podawał Obama są blokowane przez oszalałe lobby strzeleckie i zidiociałą kompletnie, przeniesioną do prawej strony, partię republikańską – dodał Grzegorz Sroczyński.

Komentatorzy rozmawiali także o ustawie antyterrorystycznej.

- W tej chwili właściwie nie ma kontroli sądowej – stwierdził Grzegorz Sroczyński.

- Co proponujesz? – dopytywała Agnieszka Romaszewska-Guzy.

- Proponuję, żeby bardzo wyraźnie oddzielić dane wrażliwe od danych, które można ciągnąć za pomocą stałego łącza. Być może dane o lokalizacji są danymi mniej wrażliwymi, ale dance co wystukujesz w wyszukiwarce, już są. Przecież są sądy, które mogą w godzinę podjąć takie decyzje, ale to musi być decyzja sądowa! - podkreślał Grzegorz Sroczyński. Zwiń «

POLECAMY

DOSTĘP PREMIUM

Promocja dla studentów i nie tylko! Dostęp Premium taniej o 33%. Poszerzaj wiedzę z Dostępem Premium TOK FM!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!