REKLAMA

Szwagier wszystkich Polaków, czyli o recyprokalności. 385. Lista Przebojów TOK FM

Data emisji:
2018-07-27 14:40
Audycja:
Lista Przebojów TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
15:17 min.
Udostępnij:

Po dwóch tygodniach głosowania - mamy świeżą "Listę", obfitującą nie tylko liczebnie, ale też jakościowo w premiery. Wśród nich: o szwagropolu w polskiej polityce, i półminutowym limicie realizowania demokracji, o niebywałej kulturze politycznej, jaką zaprezentował goszczący w Gdyni premier Morawiecki, o opiniach prawnych, od których z dumą dystansuje się marszałek Senatu, o pogłębionym przekazie TOK FM, który jest wyjątkiem od reguły, stworzonej przez osoby, którym tak naprawdę wcale ta reguła się nie podoba oraz - garść wpadeczek, w tym jednej naprawdę sympatycznej. Rozwiń »

Do premier dołącza domniemany, bo trudno identyfikowalny głos Joanny Mąkosy, czyli nagranie, które wygrało poprzednie notowanie "Listy". Miejsce 2. zajęły, ex aequo: hippiczna mielizna działalności non-profit i gorzkie wspomnienie mundialowych chwil, na trzecim: 3D o wyraźnym zabarwieniu erotycznym.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Nieograniczony dostęp do wszystkich audycji TOK FM, także archiwalnych. Wykup Dostęp Premium i słuchaj podcastów, bez reklam!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!