REKLAMA

Ten od koktajlu a nie od propagandy. Lista Przebojów 352

Data emisji:
2017-11-10 14:40
Audycja:
Lista Przebojów TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
13:08 min.
Udostępnij:

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od zapomnienia cytaty: słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne. Rozwiń »

Na miejscu 1. w notowaniu 351. znalazł się fragment, w którym Gość demaskuje intencje Prowadzącego, czyli Janusz Majcherek kontra Grzegorz Sroczyński, na 2. Ryszard Wojtkowski niezmiennie wyszukujący kolejne urzędnicze absurdy i dziwne praktyki, czyhające na przedsiębiorców, na trzecim zaś Mateusz Morawiecki dzielnie walczący z nie taką znowu cudowną, chwilami, niepamięcią w zakresie jednego z najbardziej popularnych fragmentów twórczości Jana Kochanowskiego.

Wśród premier w notowaniu 352 nagły zwrot akcji i zaskoczenie Prowadzącej, dzień pełny qui pro quo czyli nie Szyszko a Tyszka i nie rolnictwo a środowisko i nie Goebbels a Mołotow, ponadto: zmiana na śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, czyli 4 dziennie i wreszcie: coś dla fanów niegdysiejszej dobranocki, czyli kiedy właściwie zaczyna się noc. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Teraz 40% zniżki na Dostęp Premium! Skorzystaj ze świątecznej oferty już dziś!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!