Oferta, z której próbujesz skorzystać wygasła.

Zakup Dostępu Premium

Zobacz aktualną ofertę premium

Wybierając TOK FM Premium wspierasz niezależne media.

Najczęściej zadawane pytania:

Na czym polega usługa TOK FM Premium?

Dostęp Premium jest usługą płatną, która umożliwia:

  • słuchanie Podcastów na stronie audycje.tokfm.pl bez dodatkowych reklam wideo.
  • dostęp do Podcastów przez aplikację TOK FM dostępną w sklepach: Google Play, App Store oraz Huawei App Gallery.
  • dostęp do Internetowego radia TOK + Muzyka z muzyką zamiast reklam.

Dostęp Premium można zakupić pod adresem www.tokfm.pl/premium.

Jakie są warianty TOK FM Premium i jak można je kupić?

Oferujemy następujące warianty pakietów Premium:

1) Pakiet „SOLO” umożliwia dostęp do Podcastów TOK FM bez reklam na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej TOK FM, na 1 urządzeniu mobilnym, przez okres 1 lub 12 miesięcy. Pakiet zawiera dostęp do internetowego radia TOK + MUZYKA, gdzie komercyjne bloki reklamowe zastąpione są starannie dobraną muzyką.

2) Pakiet „RAZEM” umożliwia pełny dostęp do Podcastów TOK FM bez reklam na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej TOK FM dla 3 osób. Kupujący może zaprosić 2 osoby poprzez wpisanie w odpowiednim miejscu w Moje konto ich adresów mailowych oraz kliknięcie ‘zaproś’. Zaproszeni Tworzą konto na tokfm.pl po kliknięciu w link z emaila i mogą cieszyć się dostępem Premium na swoim własnym koncie. Każdy z członków pakietu Razem możesz korzystać z TOK FM Premium na 1 urządzeniu mobilnym, oraz przez stronę tokfm.pl przez rok od zakupu.

Powyższe pakiety można zakupić na stronie www.tokfm.pl/premium, płacąc za pomocą przelewu internetowego, Blik, PayPal lub karty płatniczej.
Jak aktywować kod promocyjny lub prezentowy TOK FM Premium?

Aby aktywować kod, należy najpierw zalogować się do swojego konta w serwisie TOK FM. Jeśli nie masz jeszcze konta użytkownika, możesz je zarejestrować pod tym adresem.

Po zalogowaniu w serwisie przejdź na stronę aktywacji kodu i wpisz lub wklej w formularz otrzymany kod. Po wpisaniu kodu w formularzu zatwierdź operację przyciskiem „Aktywuj”. Po pomyślnej aktywacji kodu możesz już korzystać z Dostępu Premium.

Uwaga – kod promocyjny lub prezentowy można aktywować wyłącznie na koncie użytkownika, które nie posiada w danej chwili żadnych aktywnych pakietów Dostępu Premium.