REKLAMA

Dorota Warakomska

Dorota Warakomska jest dziennikarką, pisarką i działaczką społeczną. W latach 1991-2006 związana z TVP, gdzie przez 4 lata była korespondentką w USA. Prowadziła również Wiadomosci i Panoramę, a jako wicedyrektorka TVP1 odpowiadała za informacje i publicystykę.

Autorka wydanej w 2012 książki "Droga 66", współautorka "Ostatniej wyspy komunizmu. Jan Paweł II na Kubie" wydanej w 1998. W przygotowaniu jest druga książka o USA jej autorstwa.

Prezeska stowarzyszenia "Kongres Kobiet".

Z Radiem TOK FM związana od 2016 roku, kiedy jako nasza specjalna wysłanniczka relacjonowała kampanię wyborczą i wybory prezydenckie w USA.
Dorota Warakomska

DOROTA WARAKOMSKA - PODCASTY

POZNAJ INNYCH PROWADZĄCYCH

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA