REKLAMA

Piotr Maślak

Do radia trafił trochę z przypadku, a trochę z lenistwa. W pierwszej klasie liceum poszedł na "wycieczkę zawodoznawczą" (tak się kiedyś mówiło) do redakcji Polskiego Radia w Opolu. A że wychowawca zapowiedział usprawiedliwienie z automatu każdej nieobecności w szkole tym, którzy "zaczepią się w radiu", zaczepił się. Rozgłośnia akurat przeszła na 24-godzinny program (z 2 godzin dziennie) i bardzo potrzebowała osób, które by ten czas wypełniły. Udało się.

Studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim były już tylko konsekwencją tamtej, nieco przypadkowej decyzji.
Po drodze do TOK FM były radio WAWa, ZET, Plus. Była telewizja. Najpierw NASZA (dziś TV4), potem RTL7 (dziś TVN7), Polsat (Wydarzenia), PULS (Puls Raport) i TVP.

Oprócz pracy w radiu pasjonuje się szeroko rozumianą komunikacją. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS, jest także dyplomowanym trenerem biznesu, oświaty i administracji.

Prywatnie ojciec trojga (Nadia, Kacper, Kajetan) i mąż Kasi, gitarzysta amator, maratończyk (z całą pewnością także amator), paralotniarz, miłośnik sztuk walki.
Piotr Maślak

PIOTR MAŚLAK - PODCASTY

POZNAJ INNYCH PROWADZĄCYCH

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA