REKLAMA

Anna Wacławik

Z wykształcenia archeolog, z pasji - radiowiec.

Dziennikarka radiowa, związana z Radiem TOK FM od 2008 roku. Prowadzi cotygodniowy, autorski program "Wywiad pogłębiony" (niedziela, 20.00) oraz, we współpracy z Andą Rottenberg, program o sztuce "Andymateria" (czwartek, 14.40).

Pasjonuje się tematyką społeczną, psychologią, sztuką. Współpracuje z Gazetą Wyborczą oraz z portalami Tokfm.pl i Gazeta.pl. Jest laureatką dwóch nagród Grand Press w kategorii "Wywiad" (w 2011 roku za rozmowy z byłym wychowankiem domu dziecka i z pedagogiem z placówki opiekuńczo-wychowawczej; w 2012 za rozmowę z blogerką Chustką o seksie osób chorujących na nowotwór).

Jest autorką książki "Życie-zderzenie czołowe" (Carta Blanca, październik 2012) - zbioru rozmów z księdzem Adamem Bonieckim, siostrą Małgorzatą Chmielewską, Evą Klonowski, Krystyną Starczewską i Andą Rottenberg.

W 2013 roku ukazał się jej wywiad-rzeka z księdzem Wojciechem Lemańskim "Z krwi, kości i wiary" (Agora. październik 2013).
Anna Wacławik

ANNA WACŁAWIK - PODCASTY

POZNAJ INNYCH PROWADZĄCYCH

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA