REKLAMA

Armen Mekhakyan

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, mediatorem sądowym i strategiem biznesowym.

Wspieram ludzi w rozwoju zawodowym i osobistym od 2009 roku. W moim portfolio zawodowym można znaleźć projekty związane z psychologią behawioralną, komunikacją, promocją zdrowia psychicznego, zwolnieniami grupowymi, mobbingiem, wypaleniem zawodowym, executive coachingiem oraz strategią HR.

Pracuję zarówno z organizacjami, jak i osobami indywidualnymi, proponuję wsparcie na polach takich, jak transformacja, integracja różnic w kontekście zmiany, tworzenie harmonii w sytuacjach zagrożenia konfliktem, tworzenie spójnego wizerunku jako narzędzia komunikacji.

W pracy jestem szczególnie zaangażowany w kwestie wspierania procesów adaptacyjnych osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Efektem moich działań na tym polu jest działająca w latach 2013 – 2018 fundacja Evoluo założona, aby motywować i wspierać osoby obdarzone talentami oraz potencjałem, które z różnych względów napotykają na trudności w pełnym ich wykorzystaniu.

Inspiruje mnie koncepcja psychologii pozytywnej –>, terapii schematów –> oraz porozumienia bez przemocy Marshalla B. Rosenberga –>.
Armen Mekhakyan

ARMEN MEKHAKYAN - PODCASTY

POZNAJ INNYCH PROWADZĄCYCH

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam, oraz sprawdź jak działa nowe internetowe radio TOK+Muzyka. Wybierz pakiet Standardowy i słuchaj wygodniej w aplikacji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA