REKLAMA

Fundacja Kobiety bez diety

Jesteśmy grupą dietetyczek i psychodietetyczek, które postanowiły zaprotestować przeciwko złemu żywieniu Polek i Polaków i opresyjnemu podejściu do naszej diety i ciała. Dzięki wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak ważne jest odpowiednie żywienie i podejście do niego. Wiemy, jak bardzo wpływa ono na nasze zdrowie i samopoczucie. Chcemy pokazać, że zdrowe jedzenie mam moc, może być proste i smaczne.

Agata Ziemnicka Dietetyczka i psycholożka, specjalistka pracy indywidualnej i grupowej z dorosłymi i młodzieżą chorującą na zaburzenia odżywiania, jest wyznawczynią jedzenia intuicyjnego i jedzenia bez zakazów i nakazów, prowadzi warsztaty dla kobiet z zakresu ciała i odżywiania, prezeska fundacji Kobiety bez diety, mama Niny i Gai.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, dietetyk kliniczna i psychodietetyk. Autorka kilkunastu książek na temat żywienia, edukatorka zdrowotna. Wiedzą dzieli się m.in. na instagramie kach_blazejewska_dietetyk , w Radio 357, w magazynie Zwierciadło. Uwielbia jeść i karmić, między innymi męża Macieja i synów Stasia oraz Tadka. Współzałożycielka fundacji Kobiety bez diety.

Elżbieta Lange psychoterapeutka, psychodietetyczka, specjalizująca się w nurcie Gestalt, pracuje w obszarze różnego rodzaju zaburzeń odżywiania oraz zaburzonego obrazu ciała, autorka książek m.in. „Emocje na talerzu”, współzałożycielka fundacji Kobiety bez diety.

Marta Kielak Dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka. Autorka książek i artykułów. Na co dzień prowadzi pacjentów indywidualnych, warsztaty dla pracowników. Jest zwolenniczką zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia metodą MK – małych kroków. Zależy jej by podopieczni poznali swój organizm i zaprzyjaźnili się z nim na nowo. Kieruje się zasadą: prawidłowe odżywianie powinno być nie tylko zdrowe, ale też pyszne i szybkie w przygotowaniu.

Daria Gradziuk, psycholożka i psychodietetyczka. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą w zakresie kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych, słuchania sygnałów płynących z ciała oraz słuchania emocji, ich wyrażania i akceptacji. Te dwie sfery, uważa za nierozerwalne w pracy nad żywieniem. Zwolenniczka powolnych zmian połączonych z treningiem uważności.
Fundacja Kobiety bez diety

FUNDACJA KOBIETY BEZ DIETY - PODCASTY

POZNAJ INNYCH PROWADZĄCYCH

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA