REKLAMA

Maciej Zakrocki

Absolwent liceum im. Stefana Batorego w Warszawie i Wydziału Dziennikarstwa UW. Związany z TVP od początku swojej pracy w zawodzie dziennikarza. Początkowo pracował w Telewizji Edukacyjnej, współtworząc między innymi popularny cykl "Sensacje XX wieku". Z historią, jako źródłem zawodowej inspiracji nie rozstaje się do dzisiaj.

Od prawie ćwierć wieku zajmuje się problematyką europejską, śledził z bliska proces akcesji Polski do UE, co opisał w książce "Przepustka do Europy". Przez 9 lat przygotowywał dla TVP INFO z Parlamentu Europejskiego dwa razy w miesiącu program z cyklu "Debata po europejsku".

Drugą pasją Macieja Zakrockiego jest dialog społeczny, czego zawodowym wyrazem był autorski cykl na tej samej antenie pt. "Debata Trójstronna" realizowany przez blisko 8 lat. Publikował w tygodniku POLITYKA, FORUM, Newsweek Historia. Z radiem TOK FM jest związany od lipca 2014 roku.
Maciej Zakrocki

MACIEJ ZAKROCKI - PODCASTY

POZNAJ INNYCH PROWADZĄCYCH

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA