REKLAMA

Zuzanna Piechowicz

Z Radiem TOK FM związana od 2008 roku, w tym przez dziesięć lat w charakterze sekretarza redakcji. Prowadzi audycje "Praca od podstaw", "Dobra terapia" i podcasty "Szkoda czasu na złe seriale" i "Dobra praca". Jej teksty można przeczytać w "Krytyce Politycznej", "Gazecie Wyborczej" czy "Newsweeku Psychologii".

Razem z dr. Armenem Mekhakyanem została wyróżniona nagrodą "Złota Synapsa" przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne za promocję zdrowia psychicznego w audycji "Dobra terapia."

Wierzy w edukacyjną moc radia, dlatego słucha, tworzy i uczy innych tworzenia podcastów radiowych na ważne dla nich tematy. Absolwentka szkoły trenerskiej Grupy TROP. Jako trenerka prowadzi warsztaty z profilaktyki zdrowia psychicznego, komunikacji i kreatywności. Prowadziła warsztaty dla uczniów i uczennic, studentów i studentek, działaczy i działaczek organizacji pozarządowych czy dziennikarek i dziennikarzy, a także dla więźniów - w Polsce i za granicą (m.in. w Birmie, Ukrainie, Grecji czy na Węgrzech).

Doświadczenia trenerskie i dziennikarskie wykorzystuje współpracując z firmami i trzecim sektorem, m.in. Stowarzyszeniem Młodych Dziennikarzy "Polis" (oprócz pracy trenerskiej przez kilka lat członkini zarządu), Helsińską Fundacją Praw Człowieka, Centrum Edukacji Obywatelskiej czy Fundacją Nowoczesna Polska.
Zuzanna Piechowicz

ZUZANNA PIECHOWICZ - PODCASTY

POZNAJ INNYCH PROWADZĄCYCH

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA